Serwis Internetowy Miasta Pińczów - www.pinczow.com   Do strony głownej Wstecz - poprzednia strona Kilka słow o nas czyli pinczow.com Wy¶lij do nas maila
 
 

Uroczyste otwarcie boiska przy LO

Monika Strojna
pinczow.pl
06.09.2012 14:52
Wyświetleń: 2026

3 września 2012roku podczas rozpoczęcia roku szkolnego dokonano również uroczystego otwarcia nowego boiska szkolnego przy Liceum Ogólnokształcącym w Pińczowie.

więcej zdjęć na pinczow.pl

Wasze komentarze

Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników naszego serwisu, za treść których nasza redakcja nie bierze odpowiedzialności. Daj nam znać, jeśli uważasz, że któraś z wypowiedzi łamie prawo, narusza dobra osobiste lub zasady współżycia społecznego.

~123 2012-09-07 00:18:49 | SX-ZW-9W-YV
jak zwykle "wyczerpująca" informacja z powiatu. Podpisaliby chociaż te zdjęcia, nie wszyscy wiedza że po 20 latach są nowe władze liceum.

~wiem 2012-09-07 01:12:27 | UD-OJ-W0-H5
Nie napiszą dużo, żeby się ich nie czepiać o ich układy i układziki. Tak jak jest z p. dyrektor, która jak były wybory samorządowe startowała z PiS-u, jak ogłoszono konkurs na to stanowisko znalazła się w PSL-u. I tak z fotela najgorszego gimnazjum w powiecie (Węchadłów) z błogosławieństwem naszego Wielkiego Jona zasiadła w fotelu dyrektora Liceum. Na pewno będzie lepiej ...

~olo 2012-09-07 01:25:48 | LZ-EW-YJ-GZ
Kiedyś to liceum było naprawdę dobre, dzieci zjeżdżały do Pińczowa, internat był pełny, ludzie odnajmowali stancje. Dziś trzy klasy dzieci z Pińczowa jeździ do LO w Busku, co najmniej drugie tyle do Kielc, sporo do innych miast Kraków itd. Jest to kłopot i wydatki dla rodziców, upadek miasta materialny i prestiżowy. Takie rządy funduje nam starostwo od początku powiatów. Wybierajcie narodzie dalej te władze.

~a 2012-09-07 01:29:34 | LZ-EW-YJ-GZ
kiedy zobaczymy takie zdjęcia z uroczystego otwarcia krematorium?

~ja 2012-09-07 01:54:38 | VJ-4Q-TR-HX
Otwarcie krematorium na poczatku 2013 roku - na poczatek pójdzie czarny smierdzący dym z komina - Otwierający ogłosi " Habemus...." a do Pińczowa runą pielgrzymki spragnionych " zimnych" turystów z Polski i od sąsiadów. A słynne powiedzonko brydżowe uzyska nową, jakże wymowną formę : "Wistuj , bo w Pińczowie dnieje i dym nad krematorium..."

~Giebon 2012-09-07 02:47:18 | LJ-GC-7T-S2
A ja się pytam gdzie są zdjęcia tego boiska. Twarze "ważnych ludzi" mnie nie interesują.

~Do "ja" 2012-09-07 05:20:09 | UQ-BZ-YY-2U
Jaki to ma związek z artykułem?

~nnn 2012-09-07 07:54:17 | 3S-04-W2-F3
boisko widocznie niefotogeniczne!

~:) 2012-09-07 10:53:30 | BX-1V-3V-FS
idźcie zobaczyć na własne oczy, ten sposób zadbacie o swoja tężyznę fizyczną,

~do :) 2012-09-07 11:18:03 | DO-SW-6F-SZ
Boisko jest ogólnodostępne dla wszystkich? Szkoda, żeby stało puste w godzinach popołudniowych.

~Celt 2012-09-07 12:07:47 | 9R-FS-7F-KV
< Ogólnodostępne > to ono jest w projekcie! Spróbujcie dostać się na nie. Strzeże je żelazna furta zamknięta na solidny patentowy zamek! Przywilej korzystania mają tylko uczniowie LO i to tyko podczas zajęć WF-u.

~imod 2012-09-07 14:24:07 | ZG-2X-49-UN
A pod spodem " karykatura ze zdjęcia " heeh pasuje do artykułu o ważnych ludziach